See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section
Koolitus

Tehnoloogia roll efektiivsuse suurendamisel

Juhtimisest, efektiivsusest ja lean´ist küll räägitakse erinevatel kursustel, kuid tihti jäävad vastuseta praktilised küsimused. Kuidas ideid tegelikkuses ellu rakendada? Mis seisab õnnestumiste taga praktikute arvates? Millised on tegelikud takistused, mis on kõige keerulisem? Koolitussarja jooksul külastame erinevaid tootmisettevõtteid, kus on saavutatud märkimisväärseid tulemusi. Tutvume juurutatud tootmislahendustega ning saame osa projekte ellu viinud persoonide mõtetest ja tegudest. Osalejatel on ainulaadne võimalus kuulda vahetuid kogemusi ja küsida praktikutelt just endale huvipakkuvaid küsimusi.

Eesmärk

Koolitusprogrammi eesmärgiks on tutvustada efektiivse tootmise kaasaegseid praktikaid, Eesti parimate tootmisorganisatsioonide edulugusid ning julgustada ja toetada osalejaid oma ettevõttes muudatusi ellu viima.

Teemad

  • Tehnoloogiliste parenduste ja seadmetega seotud lean-tehnikad
  • Veakindluse tagamine – poka yoke
  • SMED (Single Minute Exchange of Dies) – kiirete tootevahetuste tehnika
  • TPM (Total Productive Maintenace)
  • OEE (seadmete üldise efektiivsuse) arvutamine ja tagamine
  • Tehnoloogiliste parenduste tehnikate seosed teiste efektiivsusvaldkondadega

Praktikum: Lemoine Estonia OÜ

Lemoine Estonia OÜ kuulub Groupe Lemoine kontserni, kes on üks maailma juhtivaid puuvillast hügieeni- ja nahahooldusvahendeid valmistav rahvusvaheline ettevõte. Ettevõttel on üle 100 aasta kogemust puuvillaäris. Groupe Lemoine tooteid müüakse enam kui 60-s riigis.

Lemoines on lean põhimõtteid rakendatud juba aastaid ja jõutud toimiva süsteemini. Ettevõtte tehnikajuht Haivo Annival tutvustab, kuidas on tehnika pandud ettevõtte eesmärkide saavutamist teenima ja saadud toimima lean hoolduste süsteem, mis on arenenud tasemele, kus ei lähtuta lihtsalt ennetava hoolduse, vaid ennustava hoolduse põhimõtetest. Ettevõttes rakendatakse parimaid hoolduspraktikaid teadlikult ja nutikalt, mis aitab saavutada kulusäästlikkuse, kuid tagab samal ajal tehase seadmepargile maksimaalse töökindluse (oluliselt parema tõrkekindluse, kui see vaid ennetava hoolduse läbiviimisel võimalik on). Kohapeal on võimalik uurida, kuidas see õnnestunud on ja on võimalik saada vastused oma küsimustele. 

Osalemise info

See seminar on osa 5-päevasest koolitusprogrammist “Efektiivse tootmise edulood”, mistõttu osalemine ainult sellel koolitusel eraldiseisvalt ei ole võimalik. 

Kui tunnete huvi tootmise efektiivsuse suurendamise alaste koolituste ja nõustamisprogrammide vastu, võtke palun meiega ühendust!

Koolituse lõpetamise tingimused

Koolituse edukas lõpetamine eeldab koolitusel osalemist täies mahus. Koolituse täies mahus läbinud osalejale väljastatakse tunnistus vastavalt koolitustel osalemise tingimustes kirjeldatud korrale (vt jaotis „tunnistuste väljastamise kord“).

Miks valida partneriks TJO Konsultatsioonid?

  • üle 20 aasta kogemusi koolituste ja nõustamisprojektide läbiviimisel;
  • üle 300 rahuloleva kliendi erinevatest tegevusvaldkondadest;
  • koolitust viivad läbi tootmisjuhtidest LEAN-praktikud;
  • unikaalne ettevõttekülastustel põhinev koolitusmetoodika.

Tekkis küsimusi? Soovite tellida koolitust sobival ajal ja kohas? Võtke ühendust!

Seotud teenused