See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section
Koolitus

Protsesside efektiivsuse suurendamine

Juhtimisest, efektiivsusest ja lean´ist küll räägitakse erinevatel kursustel, kuid tihti jäävad vastuseta praktilised küsimused. Kuidas ideid tegelikkuses ellu rakendada? Mis seisab õnnestumiste taga praktikute arvates? Millised on tegelikud takistused, mis on kõige keerulisem? Koolitussarja jooksul külastame erinevaid tootmisettevõtteid, kus on saavutatud märkimisväärseid tulemusi. Tutvume juurutatud tootmislahendustega ning saame osa projekte ellu viinud persoonide mõtetest ja tegudest. Osalejatel on ainulaadne võimalus kuulda vahetuid kogemusi ja küsida praktikutelt just endale huvipakkuvaid küsimusi.

Eesmärk

Koolitusprogrammi eesmärgiks on tutvustada efektiivse tootmise kaasaegseid praktikaid, Eesti parimate tootmisorganisatsioonide edulugusid ning julgustada ja toetada osalejaid oma ettevõttes muudatusi ellu viima.

Teemad

 • Protsesside parendamisega seotud lean-tehnikad
 • Raiskamiste märkamine ja kõrvaldamine
 • Protsesside analüüsimine ja parendamine, VSM-analüüs
 • Voogtootmine, taktaeg ja tasakaalustamine
 • Standardtöö
 • Tõmbe- ja kanban-süsteem
 • Tarneahela juhtimine, täppisajastatud tarned
 • Protsesside parendamisega seotud tehnikate seosed teiste efektiivsusvaldkondadega

Praktikum: Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ 

Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ on meditsiiniseadmeid tootev ettevõte, kus usutakse lean-mõtteviisi kasulikkusesse juba pikki aastaid. Ettevõtte uue maja valmimine Laagris andis meeskonnale suurepärase võimaluse astuda mitmete lean-tehnikate arendamisel märkimisväärne samm edasi ja paljudes valdkondades on saavutatud efektiivsuse kasv. Ettevõtte LEAN-koordinaator Riivo Ranniku tutvustab lisaks meditsiiniseadmete tootmisprotsessile põhjalikumalt ettevõttes juurutatud kanban-süsteemi tarneahela juhtimiseks.

Osalemise info

See seminar on osa 5-päevasest koolitusprogrammist “Efektiivse tootmise edulood”, mistõttu osalemine ainult sellel koolitusel eraldiseisvalt ei ole võimalik. 

Kui tunnete huvi tootmise efektiivsuse suurendamise alaste koolituste ja nõustamisprogrammide vastu, võtke palun meiega ühendust!

Koolituse lõpetamise tingimused

Koolituse edukas lõpetamine eeldab koolitusel osalemist täies mahus. Koolituse täies mahus läbinud osalejale väljastatakse tunnistus vastavalt koolitustel osalemise tingimustes kirjeldatud korrale (vt jaotis „tunnistuste väljastamise kord“).

Miks valida partneriks TJO Konsultatsioonid?

 • üle 20 aasta kogemusi koolituste ja nõustamisprojektide läbiviimisel;
 • üle 300 rahuloleva kliendi erinevatest tegevusvaldkondadest;
 • koolitust viivad läbi tootmisjuhtidest LEAN-praktikud;
 • unikaalne ettevõttekülastustel põhinev koolitusmetoodika.

Tekkis küsimusi? Soovite tellida koolitust sobival ajal ja kohas? Võtke ühendust!

Seotud teenused