See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section
Konsultatsioon

Tootmise planeerimise alane nõustamine

Tootmise planeerimine on Eesti tootmisettevõtes kindlasti üheks oluliseks sõlmküsimuseks. Tootmisettevõtetele on ilmselt tuttav olukord, kus värskelt väljaantud tootmisplaan on poole tunni möödudes täies ulatuses aegunud ning kasutu. Põhjuseid võib olla erinevaid: müügist tulenevad prioriteetide muutused, hilinevad materjalitarned, remonti vajavad seadmed, puuduvad inimesed jne.

Tihti arvatakse, et tootmise planeerimisega seotud küsimused lahendaks vastava tarkvaralahenduse juurutamine. Turul pakutakse palju erinevaid programme ning iga müügimees kiidab oma kaupa. Kes aga oskaks öelda, millised on just meie ettevõttele sobilikud planeerimislahendused? Kas tarkvara muudab planeerimise ka tegelikuuses lihtsamaks või tekitab hoopis täiendavat segadust?

Meie kogemused näitavad, et sageli on kitsaskohad seotud tarkvaralahenduste puudumise asemel hoopis muude faktoritega. Tihti ei ole tootmise planeerimisega seotud aluspõhimõtted ja prioriteedid piisavalt läbi räägitud ja kokku lepitud. Küsimus on sageli ka halvasti määratletud rollide jaotuses ja vastutustes, info liigub kehvasti või on tegemist distsipliini ja järjepidevuse puudumisega.

Aitame analüüsida Teie ettevõttes tootmise planeerimisega seotud problemaatikat, selgitame kitsaskohad ning pakume neile optimaalseid, mõistlikke ja praktilisi lahendusi. Võta ühendust ja räägime lähemalt!

MIKS VALIDA PARTNERIKS TJO KONSULTATSIOONID?

  • Oleme aastaid tegelenud lean-tootmise põhimõtete ja tööriistade rakendamise nõustamisega erinevates organisatsioonides.
  • Oleme läbi viinud hulgaliselt efektiivsuse tõstmise analüüse, lean koolitusi ja lean põhimõtete alaseid nõustamisprojekte.
  • Meie konsultandid on pikaajalise tootmise juhtimise kogemusega praktikud.

Toimumisaeg, -koht ja hind

Aeg ja koht lepitakse eraldi kokku ning hind sõltub projekti sisust.

Soovid konsultatsiooniteenuste kohta rohkem infot?

Seotud teenused