See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section

Töötukassa pikendas koostöölepingut TJO Konsultatsioonidega

TJO Konsultatsioonid on kvalifitseeritud Eesti Töötukassa koolituskaardi koolitusteenuse pakkujaks ka 2014. ja 2015. aastal.

Koolituskaardi eesmärgiks on võimaldada töötutele ja koondamisteatega tööotsijatele kiiresti ja paindlikult töölesaamiseks vajaliku tööalast ümber- ja täiendõpet. Tööalaseks koolituseks on kutse-, ameti- ja/või erialaste teadmiste, oskuste ja vilumuste omandamine või täiendamine ning ettevõtluskoolitused.

TJO Konsultatsioonid on olnud Eesti Töötukassa koolituskaardi koolitusteenuse pakkujaks juba aastaid. Meie koolitusprogrammidest võivad vahepeal töötuks jäänud huvilised leida mitmesuguseid koolituskursuseid. Selleks sobivad nii üksikkoolitused kui ka arenguprogrammid. Näiteks 2014. a kevadhooajal on avatud järgmised arenguprogrammid:

  1. Kvaliteedijuhi arenguprogramm 2014 I
  2. Lean-tehnikate arenguprogramm 2014 I
  3. Lean 6 Sigma Green Belt koolitusprogramm 2014 I

Soovi korral võib osaleda ka erinevatel üksikkoolitustel, näiteks audiitorite koolitused jms. Vaata täpsemalt meie koolituskalendrist.

Olete oodatud koolitustel!

Tunned huvi?