See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section

Oleme alates 1. juulist valmis e-arveldamiseks

Vastavalt raamatupidamisseadusele saab alates 1. juulist 2019 avaliku sektori organisatsioonidele arveid saata ainult e-arvetena. E-arve on masinloetav arve, mis sisestatakse süsteemi üks kord ja millel olevad andmed on masinloetavad. E-arveldamine muudab avaliku sektori asutuste raamatupidamistöö oluliselt efektiivsemaks, sest ära jääb aega- ja vaevanõudev lisatöö pdf- või paberarvete sisestamisel. Loomulikult aitab e-arvete kasutamine tõsta ka erasektori raamatupidamise efektiivsust, kuid erasektori hulgas on e-arvete kasutamise osakaal täna veel ülimalt väike.
 
Tervitame igati riigi otsust astuda suur samm digitaliseerimise suunas. TJO Konsultatsioonid on alates 1. juulist 2019 valmis e-arveldamiseks nii avaliku kui ka erasektori klientidega. Anname seeläbi ka omapoolse panuse riigi arvepidamise efektiivsuse suurendamisse. Samuti on kõik eraettevõtted teretulnud meiega e-arveid vahetama.