See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section

In memoriam Liivo Põllup 25.07.1969–20.07.2019

Meie hulgast on lahkunud meie kallis kolleeg Liivo Põllup.

Kohtusime Liivoga esimest korda 1997. aastal toonases ESS Tallinnas läbiviidud koolitusel. Alates 2001. aastast liitus Liivo TJO Konsultatsioonidega ja oli sellest ajast meie meeskonna liikmeks.

Liivo oli keskendunud juhtimissüsteemide arendamisele. Neid sai tema TJOs oldud 18 aasta jooksul ühiselt arendatud mitusada. Talle meeldisid standardid ja neid töötasime läbi hulganisti. Liivo oli ka meie enda juhtimissüsteemi arendamise koordinaatoriks. 

Liivo tegi oma tööd pühendunult ja suure vastutustundega. Tal tekkis klientidega hea kontakt, mis püsis pikki aastaid. Liivo oli põhjalik ning armastas enda ümber korda. Teda võis kõikidele eeskujuks tuua asjade korrastamises.

Ta oskas hinnata häid maitseid ja võis üllatada erinevate soovitustega heade söögikohtade ja õllemarkide osas. Liivoga oli hea erinevatel reisidel käia, sest tal oli igas piirkonnas tuttavaid inimesi ja kohti, mida külastada.

Jääme Liivot tänutundega mäletama ja temast puudust tundma.

Avaldame TJO Konsultatsioonide nimel kaastunnet lahkunu lähedastele.

Jussi Onoper

TJO Konsultatsioonid