See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section

Esmatasandi juhi juhtimistreening nüüd ka vene keeles!

Külastan sageli tootmisettevõtteid ja olen märganud, et sealsed esmatasandi juhid on kohati raskustes juhi rolli täitmisega. See mõjub negatiivselt nii inimestele kui ka ettevõtte tulemustele.

Peale selle on Eestis palju ettevõtteid, kus esmatasandi juhtidena töötavad inimesed, kelle emakeeleks on vene keel. Kui eesti keeles on võimalik juhtimiskoolitusi leida nii avalike kui ka ettevõttesiseste koolitustena, siis venekeelsete juhtimiskoolituste osas näib Eestis valitsevat tõsine lünk. Mäletan ka oma tootmisjuhina töötamise aegadest, et venekeelsetele meistritele ei õnnestunudki leida nende emakeeles läbi viidud ja neile arusaadavat esmatasandi juhtimiskoolitust. Nüüd juba mitu aastat konsultandi ja koolitajana töötades viin läbi ka venekeelseid koolitusi ja vene gruppide osas olen tunnetanud kuulajate poolset elavat huvi ja kaasamõtlemist.

Kui seni oleme venekeelseid koolitusi viinud läbi ettevõttesiseste programmidena, siis 2017. a täidame selle lünga ja pakume esmatasandi juhtidele välja juhtimistreeningu avaliku koolitusena ka vene keeles.

Mida juhtimistreening endas täpselt sisaldab, seda saad lugeda siit.

Tegemist on väikese grupi koolitusega, kus kasutame ka videotreeningut. Seetõttu on kohtade arv piiratud. Ära lase õiget hetke mööda ja registreeru siin!

Peatse kohtumiseni koolitusel!