See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section

AIAG Core Tools – uus koolitusprogramm autotööstuse alltarnijatele alustab sügisel 2019

Margus Tapupere
Müügi- ja turundusjuht

TJO Konsultatsioonid alustab 2019. aasta sügisel uudse AIAG Core Tools koolitusprogrammiga, mille eesmärgiks on hõlbustada Eesti ettevõtetel saada lepinguid või tugavadada oma positsioone autööstuse tarneahelas alltarnijana IATF 16949 standardil põhineva juhtimissüsteemi arendamise kaudu.

Mitmed Eesti elektroonika-, plasti-, metalli-, tekstiili- jm sektorites tegutsevad tootmisettevõtted on leidnud oma rolli globaalsel turul, pakkudes allhanget autotööstuse ettevõtetele. Selles valdkonnas eeldatakse loomulikult ISO 9001 standardi nõuete täitmist, kuid sellest üksi ei piisa. Autotööstuse standardi IATF 16949 lisanõuded näevad ette ka AIAG (Automotive Industry Action Group) baasmetoodikate (ingl. k „core tools“) tundmist, rakendamist ja vastava pädevuse tõendamist.

Sellest lähtudes töötasime välja AIAG Core Tools koolitusprogrammi, mis hõlmab endas nii IATF 16949 nõudeid kui kõiki olulisemaid baasmetoodikaid. Koolitusprogramm algab 4. novembril 2019. Loe lähemalt: https://www.tjo.ee/arenguprogramm/aiag-core-tools-koolitusprogramm/

Tunned teema vastu huvi?